Velkommen til Joker Atnbrua! Vi er butikken ved foten av Rondane og den eneste butikken langs Nasjonal Turistveg Rondane, som er strekningen fra Enden til Folldal.
Her finner du blant annet Sohlbergplassen som har samme utsikt som motivet til nasjonalmaleriet "Vinternatt i Rondane" og et område som er velegnet for fiske, fjellvandring og toppturer, med mange merkede stier og flere turisthytter.
Dagligvarer, reseptfrie legemidler, tipping, jernvarer, gass, fiskekort og jaktkort er noe av det du finner her hos oss. I påsken og sommermånedene har vi søndagsåpent og utvidete åpningstider. Vi ønsker å være stedets lokale servicesenter. Hver onsdag kjører vi ut varer gratis, og vi pakker også poser ferdig for deg, om du sender oss handlelisten din.
Vi har også salg av jakt- og fiskekort og selvfølgelig også alltid Ukens Joker og andre gode tilbud. Ukens Joker er en vare du bruker mye av, fra en leverandør du stoler på, til en pris som gjør deg skikkelig glad. Og skulle varen være utsolgt, får du den samme varen til samme pris - uken etter. Vi garanterer også at du alltid får butikkstekt brød hos oss, uansett når du kommer. Finner du ikke det, steker vi et for deg mens du venter. Og kan du ikke vente, får du et halvstekt brød gratis som du kan steke ferdig selv som plaster på såret.
Jørn Sverre og hans team ønsker deg velkommen til en hyggelig handel!
hverdager fredag lørdag
09:00 - 17:00 09:00 - 19:00 09:00 - 15:00
Bare Joker har 5% rabatt på alle dagligvarer hver eneste mandag! Og nå vil vi at det skal være en ren fryd å handle hos oss.