Velkommen til Joker Rykene! Som eneste butikk i Rykene har vi en god beliggenhet og ligger midt i sentrum.
Her har det vært butikk i mange år, men det var først i 2007 at nåværende eier, Elisabeth Grøsle, tok over butikken. Butikken ble pusset opp i 2007 og i dag kan du handle i en flott butikk med et godt utvalg av dagligvarer. Vi har også Post i Butikk, Bank i Butikk og solarium. Du kan også få kjøpt nygrillet kylling, ferske reker og blomster. Vi holder åpent hele året og med mange hyggelige ansatte på jobb gjør vi det meste for at kundene skal være fornøyde.
Hos oss finner du også alltid Ukens Joker og andre gode tilbud. Ukens Joker er en vare du bruker mye av, fra en leverandør du stoler på, til en pris som gjør deg skikkelig glad. Og skulle varen være utsolgt, får du den samme varen til samme pris - uken etter. Vi garanterer også at du alltid får butikkstekt brød hos oss, uansett når du kommer. Finner du ikke det, steker vi et for deg mens du venter. Og kan du ikke vente, får du et halvstekt brød gratis som du kan steke ferdig selv som plaster på såret.
Vi sponser det lokale fotballaget og flere andre lokallag.
Velkommen til oss på Joker Rykene!
hverdager lørdag
09:00 - 20:00 09:00 - 18:00
Bare Joker har 5% rabatt på alle dagligvarer hver eneste mandag! Og nå vil vi at det skal være en ren fryd å handle hos oss.