Velkommen til oss på Joker Homborsund! Vi ligger midt mellom Grimstad og Lillesand nede ved sjøen.
Vi er en typisk turistbutikk som ble bygget i 1960 som en landhandel. Per V. Mejlænder-Larsen er 2. generasjons kjøpmann som driver dagligvarebutikken i dag. I 1979 begynte han å jobbe i butikken til faren som 16-åring. Han tok over butikken i 1995 og to år senere ble det Joker-butikk.
Vi er en stor butikk med godt utvalg av varer. Vi selger også fiskeutstyr, tipping, reseptfrie legemidler og utdeling av legemidler på resept. Vi har post depot med utlevering av pakker og salg av frimerker. Butikken tar også i mot varebestilling og har utlevering av varer. Vi har åpent hele året, og er søndagsåpent om sommeren.
Hos oss finner du alltid Ukens Joker og andre gode tilbud. Ukens Joker er en vare du bruker mye av, fra en leverandør du stoler på, til en pris som gjør deg skikkelig glad. Og skulle varen være utsolgt, får du den samme varen til samme pris - uken etter. Vi garanterer også at du alltid får butikkstekt brød hos oss, uansett når du kommer. Finner du ikke det, steker vi et for deg mens du venter. Og kan du ikke vente, får du et halvstekt brød gratis som du kan steke ferdig selv som plaster på såret.
Vi sponser idrettsalg og lokale institusjoner.
Velkommen til oss på Joker Homborsund!
hverdager lørdag
09:00 - 19:00 09:00 - 15:00
Bare Joker har 5% rabatt på alle dagligvarer hver eneste mandag! Og nå vil vi at det skal være en ren fryd å handle hos oss.