Velkommen til oss på Joker Fevik! Vi holder åpent hele året og er den eneste søndagsåpne butikken på Fevik.
Joker Fevik ble overtatt av Fevik Mat AS og Harald Hansen i 2007 og senere samme år ble den bygget om. Kjøpmann Harald har lang fartstid med å jobbe i butikk. Han begynte som 13-åring med å feie og sette på plass varer og i dag er han altså butikksjef. I tillegg til å være en nærbutikk med hverdagsmat tilbyr vi også et bredt utvalg av spill - Vi er kommisjonærer for Norsk Tipping og Norsk Rikstoto. Hos oss kan du sette deg ned i fred og ro i vår spillavdeling å nyte en kopp gratis kaffe når du velger ut dine kamper eller hester du vil spille på. Joker Fevik har sammen med Joker Hisøy et tett samarbeid med NRKs trav-kommentator Ola Slåttsveen. Ola kommer med travtips til hver V75 og V65. Vi selger andelslag på disse dagene på begge butikkene.
Hos oss finner du også alltid Ukens Joker og andre gode tilbud. Ukens Joker er en vare du bruker mye av, fra en leverandør du stoler på, til en pris som gjør deg skikkelig glad. Og skulle varen være utsolgt, får du den samme varen til samme pris - uken etter. Vi garanterer også at du alltid får butikkstekt brød hos oss, uansett når du kommer. Finner du ikke det, steker vi et for deg mens du venter. Og kan du ikke vente, får du et halvstekt brød gratis som du kan steke ferdig selv som plaster på såret. Vi sponser det lokale idrettslaget Express IL. Velkommen til en hyggelig handel hos oss på Joker Fevik!
hverdager lørdag søndag
08:00 - 23:00 08:00 - 23:00 10:00 - 23:00
Bare Joker har 5% rabatt på alle dagligvarer hver eneste mandag! Og nå vil vi at det skal være en ren fryd å handle hos oss.